Ar sveika gerti kavą su pienu?

Kava yra vienas populiariausių gėrimų pasaulyje. Daugelis žmonių mėgsta gerti kavą ryte, kad pradėtų dieną energingai, tačiau kavą galima gerti visą dieną, aptariant su kolegomis darbo reikalus, susitikus su draugais ar tiesiog norint ramiai pabūti dienos bėgyje. Vienas iš dažniausių kavos variantų yra kava su pienu.

Kavos su pienu privalumai

Pienas suteikia švelnumo ir kremiškumo jūsų kavos puodeliui, taip pat sumažina kavos kartumą ir prideda šiek tiek baltumo į gėrimą, kuris gali būti estetiškai malonus. Kava su pienu taip pat gali būti naudinga tiems, kurie turi jautrų skrandį arba negali gerti stiprios kavos, nes pienas sumažina kavos rūgštingumą, todėl ji tampa švelnesnė ir lengviau virškinama, tačiau atkreipkite dėmesį, kada kava su pienu turi daugiau kalorijų nei paprasta juoda kava.

Galite eksperimentuoti su kavos skoniais ir poskoniais 

Kava su pienu taip pat gali būti puiki galimybė eksperimentuoti su skoniais, galite pridėti prieskonių ar sirupų, kad suteiktumėte savo kavai įvairių poskonių. Pavyzdžiui, vanilės sirupas ar cinamonas gali pridėti šiek tiek saldumo ir aromato. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kava su pienu gali visiškai netikti tiems, kurie netoleruoja laktozės arba yra alergiški pienui, tačiau vietoje jo galima naudoti augalinės kilmės pieną, tokį kaip migdolų, sojos ar avižų.

Kava su pienu-ryto gėrimas

 Kava su pienu taip pat gali įtakoti miegą, todėl ją geriau gerti ryte arba ankstyvą popietę ir nepatartina tokią kavą gerti po sočios vakarienės. Jeigu Italijoje po vėlyvų pietų ar vakarienės paprašytumėte kavos su pienu, jums tiesiog jos neparuoštų, nes tai yra ryto gėrimas.

Svarbu jausti saiką

Visgi, kaip su bet kuriuo gėrimu, kavą su pienu reikia vartoti saikingai, per didelis vartojimas gali turėti neigiamą poveikį organizmui, pavyzdžiui sukelti nemigą ar padidinti širdies ritmą.

Kava su pienu biure

O kaip biuro darbuotojams lengvai pasigaminti kavą su pienu, ypač jeigu biuras nedidelis ir jame dirba keletas darbuotojų? Įprastai automatinei kavos aparatai, turi pieno plakimo funkciją, tačiau sistemą po kavos gaminimosi nuolat reikia praplauti ir prižiūrėti. Gerai, jeigu biure yra žmogus, kuris tuo pasirūpina, tačiau nedideli biurai neturi tokios pareigybės. 

Nuolat sulaukiame užklausų, kaip pasigaminti biure latte ar cappuccino be didelių rūpesčių. Lavazza Blue turi puikų pieno plakiklį A Modo Mio, skirtą nedideliems biurams su kuriuo galite pasigaminti norimus kavos gėrimus. 

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie kavos pasiūlymus jūsų biurui.

Kitos naujienos

2023-03-28
Kodėl verta rinktis kavos kapsules?
Kaip pasigaminti skanią, aromatingą kavą darbo vietoje? Kavos kapsules rekomenduojame naudoti ten kur kavos suvartojimas nėra didelis, vos keletas puodelių...
Skaityti plačiau >
2023-03-28
9 didžiausi kavos kapsulių privalumai
Kava tapo neatsiejama žmonių gyvenimo dalimi. Nesvarbu, ar tai būtų šviežiai užplikytos kavos aromatas ryte, vidurdienį puodelis po pietų, ar...
Skaityti plačiau >
2023-03-28
2023 metų kavos vartojimo darbo vietoje tendencijos
Remiantis Leesmano indekso ataskaita, trečioje vietoje svarbiausių darbo vietos savybių sąraše yra kava, arbata ir kiti gaivieji gėrimai, kuriuos nugali...
Skaityti plačiau >

UAB ITALIŠKA KAVA

Įmonės kodas 150077477
PVM mokėtojo kodas LT500774716

VILNIUS

J. Ralio g. 6, LT-08356
Tel. numeris: +370 670 09 700
El.paštas: kava@lavazzablue.lt

KAUNAS

Draugystės g. 15, LT-51226
Tel. numeris: +370 646 10818
El.paštas: kava@lavazzablue.lt